QianLi iCopy Plus 2.1

2 499 Kč
Skladem

EEPROM programátor pro kopírování unikátních dat z původního displeje do nového. Programátor dále podporuje čtení dat z baterií. Podporovány jsou telefony od iPhone 7 až iPhone 11 Pro Max.

Detailní informace

Detailní popis produktu

QianLi iCopy Plus 2.1 je nástroj pro přenos dat uložených v paměti EEPROM displejů u telefonů iPhone při jejich výměně. Displeje obsahují unikátní data v paměti a při pouhé výměně bez překopírování těchto dat často dochází k nefunkčnosti True Tone funkce, či proximity senzoru. 

Programování probíhá jednoduchým způsobem, při kterém se původní display připojí k programátoru, uživatel zmáčkne tlačítko Read a data se uloží do paměti. Po připojení nového displeje uživatel zmáčkne tlačítko Write, data jsou poté zapsány do nového displeje. 

Programátor dále podporuje čtení dat z originálních, případně neoriginálních baterií vybavených čipem od modelu 5 až po model XS Max. Lze vyčíst data jako například datum výroby, aktuální kapacitu baterie, sériové číslo, počet nabíjecích cyklů. Dokovací deska pro připojení baterií se součástí balení.

Balení:

  • Programátor iCopy Plus 2.1
  • Dokovací deska pro připojení baterií
  • Deska pro připojení LCD displejů iPhone 7 - 11PM, pro připojení vibračních motorků 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Programátory
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: