AmpSentrix Core - iPhone 11 Pro

799 Kč
Skladem

Novinka na trhu od značky AmpSentrix! Samotné Lithiové jádro baterie s kapacitou 3046 mAh určená pro iPhone 11 Pro.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Výrobce AmpSentrix představuje novinku v podobě AmpSentrix Core! Jedná se o samotné jádro baterie bez desky, která obsahuje čip, jež uchovává data o originální baterii a unikátní sériové číslo. U modelů iPhone Xs a novější po výměně baterie za neoriginální dochází k zobrazování hlášky o nemožnosti ověření originality baterie a také se v nastavení nezobrazuje maximální kapacita baterie. Jedná se tedy o kontrolu originality dílů telefonem a v případě že není originální díl detekován, dojde k omezení funkce tak jako tomu je u TouchID, či FaceID. 

V případě Core baterií se mění pouze samotné jádro baterie a tedy elektronika zůstává z původní, originální baterie. Toto zajistí opětovnou plnou kapacitu baterie při zachování softwarové kompatibility u novějších modelů iPhonů. Je však nutno zmínit že samotná výměna pouhého jádra je doporučena pouze zkušeným technikům s patřičným vybavením! 

Baterie značky Ampsentrix jsou kvalitní náhradou originálních baterií vyznačující se především dlouhou životností. Naše baterie jsou dodávány přímo od dodavatele z USA spolu s lepícími pásky pro upevnění k tělu telefonu a 0 dobíjecími cykly.

  • Kapacita 3046 mAh
  • 0 dobíjecích cyklů
  • Lepící pásky v balení
  • Dlouhá životnost a prémiová kvalita
  • Baterie splňují certifikace RoHS, PSE, CE, UN38.3, IEEE 1725, UL2054, MSDS

 

 

Návod na výměnu baterie

 

Příznaky vadné baterie

  • Telefon se vypíná při nižší kapacitě baterie
  • Náhodné restartování telefonu
  • Telefon nenaběhne, zobrazí se pouze logo Apple a proběhne restart
  • Mechanické poškození baterie

 

Většina prodávaných baterií pro iPhony v České republice jsou pouze nekvalitní čínské padělky originálních baterií. Bohužel zákazník to při koupi nemůže odhalit a zjistí to až po zapnutí telefonu a zkontrolování kapacity baterie, kdy telefon stav takové baterie identifikuje ihned jako servis, a tedy navrhne její výměnu. V našem sortimentu se těmto nekvalitním padělkům vyhýbáme velkým obloukem a snažíme se nabídnout pouze kvalitní a námi otestované baterie, která sami instalujeme našim zákazníkům.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: iPhone 11 Pro
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: