Doprava a platba

 

Možnosti dopravy

Logo

PPL doručí Váš balík do 48 hodin po celé České republice, o průběhu doručení budete informováni SMS zprávou. Termín doručení je možné změnit prostřednictvím webových stránek PPL.

Cena dopravy bez dobírky           115 Kč

Cena dopravy s dobírkou             140 Kč

 

 

Logo společnosti Zásilkovna.cz

Společnost Zásilkovna nabízí levnější alternativu k PPL. Zásilkovna doručí Váš balík do 48 hodin od objednání na jakékoliv výdejní místo společnosti Zásilkovna po celé ČR. U zásilkovny však nenabízíme platbu na dobírku.

Cena dopravy bez dobírky           79 Kč

 

 

MobilFix-Logo-Final-01-03

Objednané zboží můžete vyzvednout osobně přímo i nás na prodejně ve Valašském Meziříčí. Vše si můžete pečlivě prohlédnout a vyzkoušet.

Cena dopravy                                    0 Kč

 

Možnosti platby

 

Platba kartou

Nejrychlejší možný způsob online platby. Do rozhraní platební brány ComGate stačí zadat číslo své platební karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která jsou v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, proto budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte pomocí SMS od své banky. Tyto online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby je společnost ComGate Payments, a.s., jež je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím Vašeho internetového bankovnictví na náš bankovní účet 2801339847/2010. Pro tuto platbu také využíváme platební bránu ComGate, která Váš přesměruje do internetového bankovnictví Vaší banky. Zde se přihlásíte a pouze potvrdíte připravený platební příkaz. Po dokončení platby jste přesměrování zpět do obchodu. 

 

Kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, a.s. pro případné reklamace nebo dotazy k platbám: 

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 

Poštovní dobírka

Zboží lze zaplatit běžnou poštovní dobírku, tedy platbou při předání zboží dopravci buďto hotově, nebo kartou.