Kamenná prodejna

V listopadu roku 2021 jsme pro Vás otevřeli novou, moderní prodejnu ve Valašském Meziříčí na adrese Poláškova 409. Zaměřujeme se primárně na telefony značky Apple ale přímo na prodejně Vám nabízíme servis všech značek. Ať k nám donesete Samsung, Honor, Huawei, Xiaomi, Hammer či jiné, s opravou telefonu Vám dokážeme pomoci. 

prodejna_1

 

Prodej mobilních telefonů

Na prodejně Vám nabídneme mobilní telefony značek Apple, Samsung, Xiaomi, Vivo, Nokia a Realme včetně veškerého sortiment náhradních dílů k Apple zařízením. Mimo to u nás naleznete ochranné skla, obaly a kryty pro Apple iPhone, originální i neoriginální příslušenství.

 

Servis mobilních telefonů, tabletů, notebooků

Dále Vám nabízíme kompletní servis mobilních telefonů všech značek. Od běžných výměn prasklých displejů, výměn baterií, tlačítek, sluchátek, až po opravy základních desek při problémech se signálem, nabíjením či jiných.

2024_icon-vymena-baterie

 

Distribuce náhradních dílů

Můžeme Vám pomoci s distribucí náhradních dílů. Dle dostupnosti našich dodavatelů Vám nabídneme originální náhradní díly pro značky Samsung, Huawei, Honor, Asus, případně díly neoriginálních výrobců. Pro Apple nabízíme prvotřídní baterie značky Ampsentrix, dále displeje, které se svým barevným projevem velice blíží originálu a taktéž repasované originální displeje. 

 

Kudy k nám? 

 

 

Otevírací doba

 Po - Pá od 8:30 - 11:30   12:30 - 16:00