AmpSentrix Plus Core - iPhone XS Max

899 Kč
Skladem

Novinka na trhu od značky AmpSentrix! Samotné Lithiové jádro baterie se zvýšenou kapacitou 3650 mAh určená pro iPhone XS Max.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Výrobce AmpSentrix představuje novinku v podobě AmpSentrix Core! Jedná se o samotné jádro baterie bez desky, která obsahuje čip, jež uchovává data o originální baterii a unikátní sériové číslo. U modelů iPhone Xs a novější po výměně baterie za neoriginální dochází k zobrazování hlášky o nemožnosti ověření originality baterie a také se v nastavení nezobrazuje maximální kapacita baterie. Jedná se tedy o kontrolu originality dílů telefonem a v případě že není originální díl detekován, dojde k omezení funkce tak jako tomu je u TouchID, či FaceID. 

V případě Core baterií se mění pouze samotné jádro baterie a tedy elektronika zůstává z původní, originální baterie. Toto zajistí opětovnou plnou kapacitu baterie při zachování softwarové kompatibility u novějších modelů iPhonů. Je však nutno zmínit že samotná výměna pouhého jádra je doporučena pouze zkušeným technikům s patřičným vybavením! 

Baterie značky Ampsentrix jsou kvalitní náhradou originálních baterií vyznačující se především dlouhou životností. Naše baterie jsou dodávány přímo od dodavatele z USA spolu s lepícími pásky pro upevnění k tělu telefonu a 0 dobíjecími cykly.

  • Kapacita 3650 mAh
  • 0 dobíjecích cyklů
  • Lepící pásky v balení
  • Dlouhá životnost a prémiová kvalita
  • Baterie splňují certifikace RoHS, PSE, CE, UN38.3, IEEE 1725, UL2054, MSDS

 

 

Návod na výměnu baterie

 

Příznaky vadné baterie

  • Telefon se vypíná při nižší kapacitě baterie
  • Náhodné restartování telefonu
  • Telefon nenaběhne, zobrazí se pouze logo Apple a proběhne restart
  • Mechanické poškození baterie

 

Většina prodávaných baterií pro iPhony v České republice jsou pouze nekvalitní čínské padělky originálních baterií. Bohužel zákazník to při koupi nemůže odhalit a zjistí to až po zapnutí telefonu a zkontrolování kapacity baterie, kdy telefon stav takové baterie identifikuje ihned jako servis, a tedy navrhne její výměnu. V našem sortimentu se těmto nekvalitním padělkům vyhýbáme velkým obloukem a snažíme se nabídnout pouze kvalitní a námi otestované baterie, která sami instalujeme našim zákazníkům.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: iPhone XS Max
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: