Apple iPhone XS baterie (Service pack)

999 Kč
Skladem

Originální náhradní baterie pro iPhone XS (Service pack)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální náhradní baterie pro iPhone XS (Service pack). 

Jelikož Apple v roce 2022 uvolnil do prodeje originální díly v rámci programu Self Service Repair, postupně do nabídky tyto díly zařazujeme v ČR od dodavatele z USA. Balení obsahuje originální Apple baterii na plastikové platformě, je nutno vytáhnout gumové "lepítka" a baterii odplombovat, dále balení obsahuje sadu náhradních montážních šroubků.

Kompatibilní s modely A1920, A2097, A2098, A2099, A2100

Jedná se o US distribuci, kde program Self Service Repair byl prozatím spuštěn pro USA. Baterie se prodává jako náhradní díl, neobsahuje tedy žádná data o telefonu, kapacitě, kondici. I přesto že jde o originální service pack, bez potřebného vybavení, které doposud není k dispozici telefon baterii označí jako neznámou. Telefon je tedy funkční stejně jako s jakoukoliv jinou baterií, pouze zobrazí hlášku že se nepodařilo ověřit původ baterie.

 

Příznaky vadné baterie

  • Telefon se vypíná při nižší kapacitě baterie
  • Náhodné restartování telefonu
  • Telefon nenaběhne, zobrazí se pouze logo Apple a proběhne restart
  • Mechanické poškození baterie

 

Většina prodávaných baterií pro iPhony v České republice jsou pouze nekvalitní čínské padělky originálních baterií. Bohužel zákazník to při koupi nemůže odhalit a zjistí to až po zapnutí telefonu a zkontrolování kapacity baterie, kdy telefon stav takové baterie identifikuje ihned jako servis, a tedy navrhne její výměnu. V našem sortimentu se těmto nekvalitním padělkům vyhýbáme velkým obloukem a snažíme se nabídnout pouze kvalitní a námi otestované baterie, která sami instalujeme našim zákazníkům.

 

Návod na výměnu baterie

Doplňkové parametry

Kategorie: iPhone XS
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: