Čelní sklo + rámeček + OCA vrstva 2v1 - iPhone 13 Pro Max
Související produkty
Multifunkční tester pro diagnostiku napájecích linek, měření odporů a rychlou detekci závad na základních deskách mobilních telefonů.
Otevírací nástroj pro demontáž displejů/zadních krytů a baterií
Základní varianta airbagového laminátoru SUPA. Přístroj je vhodný zejména pro repasování a refurbishing LCD a OLED displejů. Dodání do 3 týdnů od závazného objednání.
Profesionální laserový separátor Nasan vhodný pro repasování a refurbishing zadních skel u mobilních telefonů značky Apple. Dodání do 3 týdnů od závazného objednání.
Ruční mini vrtačka pro přesné vrtání do plastů, PCB, dřeva a dalších jemných materiálů, ideální pro servisní práce a modelářství.
Univerzální hrot k mikropájkám řady 936.
Čistící hadřík z mikrovlákna vhodný pro čištění LCD displejů, čoček fotoaparátů.
Detailní popis produktu
Krycí sklo displeje pro iPhone. Výměna nutná v případě rozbití originálního skla. Staré rozbité sklo je nutno separovat od displeje a dotykové vrstvy, řádně očistit a poté nalaminovat toto sklo a "odbublinkovat" nalaminované sklo. Výměna je možná pouze za použití speciálního nářadí a v domácích podmínkách je takřka nemožná.
Návod na výměnu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | iPhone 13 Pro Max |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Položka byla vyprodána… | |
Kompletní sada šroubků pro iPhone.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
