Nasan NA-FR01

Novinka
Značka: Nasan
10 500 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Profesionální separátor pro bezpečnou demontáž displeje z rámu telefonu. Vhodný pro repasování, refurbishing LCD a OLED panelů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nasan NA-FR01 je představitel profesionálního vybavení od firmy Nasan vhodné zejména pro refurbishing a repasování LCD / OLED panelů mobilních telefonů. Zařízení je určeno pro rychlé a bezpečné sejmutí samotného OLED panelu z rámu telefonu, zejména pro značky Apple a Samsung. Lze použít i pro demontáž zadních skleněných zad mobilního telefonu. Vhodné i pro starší zařízení, které je nutno rozebírat sejmutím OLED panelu.

Separátor NA-FR01 je vybaven nahřívací svěrkou pro upevnění rámu telefonu, sevření lze nastavit pomocí otočného šroubu. Nastavení teploty spodní a horní vakuové desky se provádí pomocí dvou displejů a tlačítek. Separátor je vybaven varovnou kontrolkou pro signalizaci v případě, že dojde k překročení nastavené teploty. Předehřev displeje je doporučen na 3 - 4 minuty. Pohyblivým ramenem, na kterém je umístěna vakuová deska lze pomalu pohybovat pomocí dvou otočných šroubů. Po separaci displeje je nutno vypnout vakuovou pumpu a otočným šroubem uvolnit podtlak, dojde k uvolnění displeje od vakuové desky. 

Pro snadnější demontáž doporučujeme použití isopropyl-alkoholu! Separaci je nutno provádět pomalu, při nahřátí na nízkou teplotu, nebo rychlým nadzvednutím displeje může dojít k jeho poškození. 

 

Specifikace

  • Napájecí napětí:                                    230 V / 50 Hz (síťové)
  • Hmotnost:                                            5 Kg
  • Maximální velikost displeje:                    8 palců
  • Certifikace:                                            CE

 

Sada obsahuje

  • Zařízení pro demontáž displejů Nasan NA-FR01
  • 4x závrtný šroub pro upevnění separátoru ke stolu
  • Napájecí kabel EU

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Separátory
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: