Varianty nabízených telefonů

Nabízíme telefony nové, případně použité, ale vždy plně funkční, odblokované a se zárukou. Telefony řadíme do kategorií dle stavu. Záruka u našich telefonů je 12 měsíců, na nové zboží pak 24 měsíců.

Nový je varianta nového, nikdy rozbaleného zařízení, v originálním balení se veškerým příslušenstvím. Na tyto telefony poskytujeme záruku 24 měsíců od data koupě.

 

Zánovní telefony označujeme jako A+. Jde o telefony které mohly byly pouze vystavené, případně byly aktivovány pro ověření původu. Na telefonech se nenachází žádné známky použití, jsou jako nové a zákazník tedy dostane zboží v perfektním stavu. Kondice baterie je u těchto telefonů na 98% - 100%. Mobilní telefony kategorie A+ jsou dodávány s neoriginální krabičkou a kabelem, záruka je v délce 12 měsíců od koupě.

10/10
Celkový stav
Displej
bez opotřebení
 Tělo
 bez opotřebení
Baterie
98% - 100%

 

 

 

 

Rozbalené telefony označujeme jako A. Jde o vrácené zboží jiných zákazníků v zákonné lhůtě bez udání důvodu, kdy mohlo jít o nevhodný dárek, špatnou barvu atd. Telefony byly aktivovány, mohly být po dobu zákonné lhůty používány. V návaznosti na toto krátkodobé používání mohou obsahovat mikro škrábance, které mohou být vidět pouze pod určitým úhlem a na funkčnost absolutně nemají vliv. Kondice baterie dosahuje 95% - 98%. Mobilní telefony kategorie A jsou dodávány s neoriginální krabičkou a kabelem, záruka je v délce 12 měsíců od koupě.

 

10/10
Celkový stav
Displej
bez opotřebení
 Tělo
 bez opotřebení
Baterie
95% - 98%

 

 

 

 

 

Předváděcí telefony řadíme do kategorie A-. Jedná se o telefony, které byly využité jako předváděcí kusy a jsou na nich známky po použití. Jde o drobné škrábance na displeji či těle telefonu. Na telefonu mohl proběhnout základní servis jako je diagnostika baterie, čištění či jiný úkon pro ten nejlepší stav použitého telefonu. Kondice baterie dosahuje 85% - 95%. Mobilní telefony kategorie A- jsou dodávány s neoriginální krabičkou a kabelem, záruka je v délce 12 měsíců od koupě.

 

9/10
Celkový stav
Displej
drobné vlásečnice
 Tělo
drobné vlásečnice
Baterie
85% - 95%

  

 

 

 

Použité telefony řadíme do kategorie B. Jde o dříve běžně používané telefony jinými uživateli, mohou být viditelné známky opotřebení jak na displeji či těle. Tyto telefony nemusí mít originální displej a mohly na nich proběhnout servisní úkony, jako výměna baterie, displeje, atd. Kapacita baterie se pohybuje v rozmezí od 80% až 85%. Mobilní telefony kategorie B jsou dodávány s neoriginální krabičkou a kabelem, záruka je v délce 12 měsíců od koupě.

 

8/10
Celkový stav
Displej
drobné vlásečnice
 Tělo
drobné vlásečnice
Baterie
80% - 85%

 

 

 

 

Nejsme plátci DPH.