Zákaznická podpora:info@mobilefix.cz

Varianty nabízených telefonů

Nabízíme telefony nové, případně použité, ale vždy plně funkční, odblokované a se zárukou. Telefony řadíme do kategorií dle stavu. Záruka u našich telefonů je 12 měsíců, na nové zboží je záruka 24 měsíců.

Nový je varianta nového, nikdy rozbaleného zařízení, v originálním balení se veškerým příslušenstvím. Na tyto telefony poskytujeme záruku 24 měsíců od data koupě.

Zánovní telefony označujeme jako A+. Jde o telefony které mohly byly pouze vystavené, případně byly aktivovány pro ověření původu. Na telefonech se nenachází žádné známky použití, jsou jako nové a zákazník tedy dostane zboží v perfektním stavu. Kondice baterie je u těchto telefonů na 100%. Mobilní telefony kategorie A+ jsou dodávány bez krabičky a příslušenství.

Rozbalené telefony označujeme jako A. Jde o vrácené zboží jiných zákazníků v zákonné lhůtě bez udání důvodu, kdy mohlo jít o nevhodný dárek, špatnou barvu atd. Telefony byly aktivovány, mohly být po dobu zákonné lhůty používány. V návaznosti na toto krátkodobé používání mohou obsahovat mikro škrábance, které mohou být vidět pouze pod určitým úhlem a na funkčnost absolutně nemají vliv. Kondice baterie dosahuje 95 - 98%. Mobilní telefony kategorie A jsou dodávány bez krabičky a příslušenství.

Předváděcí telefony řadíme do kategorie B. Jedná se o telefony, které byly využité jako předváděcí kusy a jsou na nich známky po použití. Jde o drobné škrábance na displeji či těle telefonu. Kondice baterie dosahuje 80 - 95%. Mobilní telefony kategorie B jsou dodávány bez krabičky a příslušenství.

Použité telefony řadíme do kategorie C. Jde o dříve běžně používané telefony jinými uživateli, mohou být viditelné známky opotřebení jak na displeji či těle. Tyto telefony nemusí mít originální displej a mohly na nich proběhnout servisní úkony, jako výměna baterie, displeje, atd. Kapacita baterie u těchto telefonů je okolo 80%. Mobilní telefony kategorie C jsou dodávány bez krabičky a příslušenství.

Nejsme plátci DPH.