Forever Bioio růžová - iPhone 13

299 Kč
Skladem
 

Minimalismus: Kryty Bioio kombinují minimalistický design a široké možnosti. Přírodní složení je 100% biologicky rozložitelné a vytvořené s ohledem na naši planetu. Vegansky šetrný výrobek.

 
 
Šetrný k životnímu prostředí: Výrobek bez toxinů je šetrný k životnímu prostředí. Jednoduché šestisložkové složení - včetně rostlinné celulózy a PBAT - je zcela recyklovatelné.
 
 
   Ekologické balení: Postarali jsme se o každý detail. Nabízíme vám výrobek vyrobený bez použití plastů, zabalený ve zcela biologicky rozložitelném kartonu. Žádné zbytečné příměsi.
 
 
 

 Ochrana: Kryty Bioio chrání telefon před poškrábáním a tlumí pády z výšky. Je pevný a odolný.

 
   Kvalita: Kryt je tenký a nezvětšuje objem zařízení. Má všechny potřebné a přesné výřezy pro konektory. Tlačítka jsou snadno přístupná.  
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

S ohledem na naši planetu jsme vytvořili produkt šetrný k životnímu prostředí. Vyvinuli jsme inovativní materiál, který  je zcela recyklovatelný. Výběrem krytu Bioio chráníte nejen své zařízení, ale také životní prostředí.
 
 
Chrání Váš smartphone!

BIO řešení jsou nejen šetrná k životnímu prostředí. Kryty chrání zařízení před nežádoucími škrábanci, prachem a nečistotami. Navíc ochrání telefon i při pádu z výšky. Buďte ekologičtí a používejte řešení, díky kterým nebudete muset každou chvíli vyměňovat telefon.

 
 
 
 
 
Nejlepší kvalita
 
Vysoká kvalita použitých materiálů dělá kryt odolným, díky čemuž bude sloužit po dlouhou dobu a chránit vaše zařízení na nejvyšší úrovni.
 
 
Podpora bezdrátového nabíjení
 
 
Výrobek je kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami. K bezdrátovému nabíjení smartphonu není tak třeba sundávat kryt. Dokonalé přilnutí krytu k telefonu zajišťuje bezproblémovou elektromagnetickou indukci.
 
 
Složení
 
PBAT
Kyselina adipová / butylentereftalát
81,3%
Uhličitan vápenatý
9,4%
Acetyltributylcitrát
4,5%
Mastek
1,9%
Rostlinná celulóza
1,5%
TiO2
1,4%
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: iPhone 13
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: