I2C I6S Programátor

Novinka
Značka: I2C
3 399 Kč
Skladem

Profesionální multifunkční programátor od značky I2C Tech. Zařízení umožňuje čtení a zápis dat do tzv. proximity flexu, možnost úpravy kondice (%) a nabíjecích cyklů baterie, čtení a zápis dat z truedepth kamery, možnost opravy True Tone a čtení a zápis sériových čísel modulu vibrací. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

I2C I6S je specializované multifunkční zařízení, zástupce nejnovější generace programátorů, který zvládne vyčíst data z původního proximity flexu, případně přímo z desky mobilního telefonu a zapsat je do nového. Jedná se o velice užitečnou funkci vzhledem k tomu, že na proximity flex je navázaná funkce FACE-ID. Jako nový flex se využívá programovatelný flex přímo od I2C.

Programátor dále zvládne úpravu dat uložených v baterii jako je kondice (%), počet nabíjecích cyklů, sériová a výrobní čísla. Zařízení umí přečíst data z truedepth kamery, možnost opravit FACE-ID bez složitého procesu pájení ( aktuálně není tato funkce ještě dostupná ). Programátor zvládá opravu True Tone po výměně zobrazovacího panelu, data vyčte jak z původního displeje, tak ze základní desky. Další možnost využití je přečtení a zápis dat uložených v modulu vibrací ( taptic engine ). 

Přístroj podporuje aktualizace pomocí WiFi sítě a předpokládá se přidání dalších funkcí výrobcem ( podpora novější modelů, oprava FACE-ID ). Většina výše zmíněných funkcí je přístupna po zakoupení externích desek, které slouží k připojení periferií. Tento programátor bude šikovnou pomůckou každého technika zabývajícím se opravou mobilních telefonů. 

 

Specifikace a funkce:

Oprava proximity flexu, možnost nahrazení originální součástky flexem od I2C

Čtení dat z baterií, úprava a zápis, oprava kondice a nabíjecích cyklů

Čtení dat z displeje, úprava a zápis, oprava funkce True Tone

Oprava Face ID bez nutností pájení

Čtení a zápis dat do modulu vibrací (true tone)

Crash analýza mobilních telefonů Apple

One click Jailbreak zařízení

Automatické aktualizace pomocí WiFi

Jazyk přístroje: Angličtina, Čínština

 

 

Sada obsahuje:

Programátor I2C I6S 

1x externí destička pro připojení proximity flexu

1x datový kabel lightning

 

SW ke stažení: www.cputools.cn

Doplňkové parametry

Kategorie: Programátory
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: